Versenyek 2012-13

 

 

 

 

 

A 2012-2013. tanév versenyeredményei

Egyéni büszkeségeink

Kerületi Német-PowerPoint verseny: 2. hely (Radjenovic Katarina 8. c, Hámori Gergely 7. c, Nagy Márk 7. c)

Kerületi PowerPoint verseny: 1. hely Hámori Gergely 7. c kép

Kerületi Diákhetek:

- Fotópályázat: 3. hely Barna Bálint 8.b

- Természettudomány-informatika: 2. hely Nagy Levente, Stich Péter 7. c

- Játékos irodalmi és nyelvi vetélkedő: 3. hely Horváth Dominik, Szücs Bulcsú, Tasnádi Szidónia, Veszely Gábor 8. b

- Német szavalóverseny: 2. hely Erdei Nóra 4. c; 3. hely Barba Réka 4. c

- Asztalitenisz: 1. hely Padla Viktória 6. b; 2. hely Kardos Ádám 8. b

Úszás7-8. o. fiúcsapat I. hely (Havas Krisztofer, Kalmár Gábor, Kántor Zalán, Kardos Kristóf)

Egyéni eredmények: Havas K. III.V., Kántor Z. II.,Kalmár G. IV., Kiss A. IV., Kardos K. VI.

1-2. o. – Majdik Fanni V., Kecskés Amadea VI., Kaszics Szonja III.
3-4. o. – Gazdag Bianka II., III. hely

Úszás bp-i verseny: Kántor Zalán II. hely

Streetball bajnokság – 7-8. fiúcsapat III. hely (Kiss Dávid, Tóth Márk, Maka Márió, Martinec Richárd, Nagy János)

Nagypályás labdarúgás – IV. hely

Kispályás lány labdarúgóbajnokság – IV. hely

Kispályás labdarúgó bajnokság 5-6. o. fiú – IV. hely (Papp B., Sápi Z., Tóth D., Vig N. Rákóczi N., Fenyvesi Z., Zsohár Z., Nagy B.)

 Grundbirkózás – lánycsapat I. hely (Schumi Jente, Szabó inez, Balku Petra, Bánóczki Hajni, Bessenyei Viktória, Mészáros Tünde, Petz Klaudia)
fiú csapat II. hely (Varga Tamás, Domsicz Ádám, Molnár Márk, Varga László, Kiss Dominik, Szabó Gergő, Ceglédi Márk, Deáki Balázs, Tóth Levente, Králik Csaba, Balogh Norbert, Papp Tamás)

 Lövészet bp-i verseny – lánycsapat I. hely (Vida Dorottya, Eöri Veronika, Tasnádi Szidónia)

fiúcsapat I. hely (Barna Bálint, Sebők Dávid, Borbíró Balázs)

egyéni verseny – Vida D. III., Eöri V. VI. hely

Lövészet országos verseny – Vida Dóra VI., Eöri Vera IX.

Sakk ker-i egyéni verseny – Veszely Gábor I. hely

Magasugró háziverseny
7-8-os lányok: 1. Kalderál Henrietta  130 cm, 2. Lengyel Fanni  125 cm, 3. Bende Noémi 120 cm,
7-8-os fiúk: 1. Mursa Richárd 155 cm, 2. Bakonyi Sándor 140 cm, 3. Dajka Krisztofer 140 cm, 4. Seres Bence 140 cm, 5. Maka Márió 135 cm, 6. Plézer Barnabás 130 cm, 7. Bálint Gergő 130 cm, 8. Kiss Dávid 125 cm, 9. Sápi Zoltán 125 cm
5-6-os lányok: 1. Varga Vivien,  Zsigmond Kitti 115 cm, 3. Tüttő Georgina 110 cm, 4. Marsi Viktória, 5.  Moser Melani
5-6-os fiúk: 1. Fenyves Zoltán 115 cm, 2. Tóth Dániel 110 cm, 3. Rákóczi Nándor, Králik Csaba 105 cm
3-4-es lányok:  1. Bessenyei Viktória 110 cm, 2. Sinka Fruzsina 105 cm, 3. Gazdag Bianka 105 cm
3-4-es fiúk: 1. Varga László 110 cm, 2. Domsicz Ádám 105 cm, 3. Kiss Gábor Soma 100 cm, Borbíró Balázs, Szenográczki Dániel, Kecskés Bálint
További kis szöcskék: Bánóczki Hajnalka, Boros Emília, Balku Petra, Horváth Viktória, Pálos Enikő, Janusch Nikolett, Lebenguth Balázs, Balogh Norbert, Cakó Botond, Polónyi Milán, Szőnyi Szabolcs, Hornyánszky Zsombor, Kurják Marcell
Gratulálunk minden indulónak! képek

Kerületi táblázatkezelő-verseny: 4. hely Nagy Norbert 8. a

Kerületi szövegszerkesztő-verseny: 4. hely Stich Péter 7. c
7. hely Nagy Márk 7. c

Kerületi Hevesy György kémiaverseny:
1. hely Semperger Zsolt 8. c
3. hely Hámori Gergely 7. c

Kerületi Komplex I. verseny:
3. hely Gellér Dóra 6. b
5. hely Pátkay Petra 6. b

A legkisebbek eredményei: képek
Az “Így látom a Parlament épületét” című határon belüli és kívüli magyarok számára meghirdetett rajzpályázatra beérkezett közel 1400 pályamű közül korcsoportjukban
Pánczél Dániel 2. a osztályos tanuló 3., Takács Letícia 2. a osztályos tanuló 5. helyezést ért el.
képek a parlamenti díjátadóról

Német versmondó verseny: I. helyezett Gábor Kiara 2.c

Komplex anyanyelvi vetélkedő tagjai: Bari Patrik 2.a, Draskóczi Olivér 2.b, Neubauer Hella 2.c

Mesemondó verseny: Bokor Vince 1.c - bronz fokozat és Antal Ágnes 2.c - ezüst fokozat
Minden versenyzőnknek szívből gratulálunk!

Zrínyi Ilona matematikaverseny területi forduló:
7. hely Kakucsi Krisztián 5. b
10. hely Szabó Gergő 3. b
14. hely Juhász Gergely 3. c

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny:
1. hely Veszely Gábor 8. b
3. hely Gellér Dóra 6. b

Kerületi Fejér Lipót matematikaverseny:
3. hely Kakucsi Krisztián 5. b kép
6. hely Tasnádi Szidónia 8. b

Budapesti Hevesy György kémiaverseny:
6. hely Semperger Zsolt 8. c

 Alapműveleti matematikaverseny:
1. hely Tasnádi Szidónia 8. b
2. hely Vida Dorottya 8. b
3. hely Deáki Ádám 8. b
6. hely Kemsei Zsolt 7. b
6. hely Veszely Gábor 8. b
6. hely Szücs Bulcsú 8. b

A Föld napja tiszteletére április 16-án megrendezett kerületi Környezetvédelmi versenyen iskolánk 2. osztályosai 4. helyezést értek el. A csapat tagjai: Draskóczy Olivér 2.b, Horváth Máté 2.c, Kelemen András 2.a osztályos tanulók. A jó hangulatú verseny alaptémáját a Vízügyi összefogás Nemzetközi Éve adta, de a helyes hulladékgazdálkodástól a növényültetésen át, az újrahasznosított játékok készítéséig sok minden helyet kapott a feladatok között. Gratulálunk az ügyes fiúknak!
képek

Kerületi cselgáncsverseny:
1. hely Sebők Dávid, Joó Patrik 

2. hely Drabbant László, Szíjártó Barnabás, Hornyánszki Zsombor, Végh Miksa
3. hely Zima Kristóf, Hornyánszki Zsófia, Merth Zsófia
kép

Kerületi katasztrófa védelmi verseny: 3. hely – Tasnádi Szidónia, Barna Bálint, Sebők Dávid, Szücs Bulcsú kép

Úszás országos verseny: Kántor Zalán 10. hely

Lövészet iskolák közötti országos verseny (Ács): fiúcsapat 5. hely – Barna Bálint, Sebők Dávid, Borbíró Balázs
lánycsapat 5. hely – Vida Dorottya, Eöri Veronika, Tasnádi Szidónia
kép

Kerületi  környezetismereti  verseny:   V. helyezés : Barba Réka 4.c, Czinege Dóra  4. c,  Gál Borbála  4. c
Kerületi nyelvtan-helyesírás verseny: III. helyezés :  Czinege Dóra     4.c

Kerületi emlékezetből írás verseny: VI. helyezés : Erdei Nóra   4.c

Kerületi könyvtárismereti verseny: VII. helyezés: Barba Réka   4.c, Czinege Dóra   4. c, Gál Borbála 4. c

„ Szép magyar nyelv” anyanyelvi verseny:IV.helyezés:Bánóczki Hajnalka 4. b, Dajka Zsanett  4. b, Hajdu Csenge   4. b

„ Szép magyar nyelv „anyanyelvi verseny:IV. helyezés: Szabó Gergő  3. b, Domsicz Ádám  3. c, Pentz Dávid  3. c

Kerületi mesemondó verseny: ezüst fokozat: Horváth Dávid 3.c

VII. Országos Prózamondó verseny: IV.helyezés: Horváth Dávid 3. c

Komplex irodalmi verseny: IV. helyezés: Szabó Gergő 3. b

Kerületi atlétika verseny: I.helyezés: Varga Tamás  3. b

Kerületi Ki mit tud? verseny: Külön díj: Gazdag Bianka  4. c, Sinka Fruzsina  4. c

Kerületi  meseírás verseny: I.helyezés: Mészáros Bence 3. b

Orchidea Pangea Matematikaverseny: 18. hely Neubauer Lilla 5. b

Diák olimpia ker-i lövész verseny: Darus csapat 1. hely Vida Dorottya, Barna Bálint, Eöri Veronika
Egyéni eredmények: 1. hely Vida Dorottya, Barna Bálint
3. hely Eöri Veronika., Borbíró Balázs
kép

Atlétika ker-i verseny eredmények: 1-2. o. fiú csapat 3. hely – Varga Tamás, Szabó Gergő, Horváth Máté, Edvi László, Herényi Tamás, Kohut Bence
1-2. o. lánycsapat 4. hely – Takács Letícia, Sajtos Rebeka, Vicente L. Izabella, Kecskés Amadea, Kaszics Szonja, Besenyei Lilla
3-4. o. fiúcsapat 6. hely – Szenográczki Dániel, Domsicz Ádám, Kecskés Bálint, Králik Csaba, Molnár Márk, Cakó Botond
5-6. o. fiúcsapat 7. hely – Zsohár Zoltán, Sápi Zoltán, Tóth R. Kevin, Varga László, Vig Norbert, Nagy Botond
7-8. o. fiúcsapat 4. hely – Bakonyi Sándor, Kardos Kristóf, Maka Márió, Szűcs Bulcsú, Molnár Richárd, Nagy János
Egyéni eredmények: Varga Tamás – összetett 1. hely
Takács Letícia – összetett 3. hely
Zsohár Zoltán- összetett verseny 3., 60 m futás 1. , kislabda 5. hely
Vicente L. Izabella 8. hely
4 X 100 m váltó: 1. hely – Dajka Krisztofer, Szücs Bulcsú, Nagy János, Maka Márió
Havas Krisztofer- 1500 m  – 5. hely
Bakonyi Sándor: kislabda – 4. hely
Maka Márió – 100 m futás- 5. hely
képek

Játsszunk együtt versenyeredmények:
1. o.: 1. hely – Pálos Levente, Pálos Boglárka, Vizi Boglárka, Majdik Fanni, Sulányi Roland, Vidinczei Botond, Király Brenda, Kohut Bence, Szilágyi Dominik, Maródi Dzsenifer, PapBorisz, Domsicz Márk
2. o.: 4. hely – Sajtos Rebeka, Mikó Ádám, Mosony Bálint, Takács Letícia, Kursánszki Dóra, Besenyei Lilla, Kaszics Szonja, Bari Patrik, Tóth Krisztián, Zima Kristóf, Herényi Tamás
3.  o.: 4. hely
4 . o.: 4. hely
képek

 Szivacskézilabda -  Török Kupa – 2. oszt-os csapat  2. hely(Pánczél Dániel, Baán Richárd, Bari Patrik, Szilvássy Ádám, Joó Patrik, Tóth Krisztián, Draskóczy Olivér, Ésik Donát, Edvi László, Pentz Martin)
képek