A 2015-16. tanév versenyeredményei
-Iskolánk Zöld DÖK csoportjának két tagja, Antal Ágnes és Reibach Janka a “Kerületi apró kertek” kertépító versenyen a “Madaras Darus” című kompozícióval az igen népes mezőnyben (22 óvoda és iskola szerepelt) 1. helyezést ért el. Gratulálunk a győzteseknek!
-Budapesti táblázatkezelő verseny: 6. hely Kakucsi Krisztián 8. b
Diákolimpia legszebb eredményei a 2015/2016-os tanévben
Mezeifutó verseny: egyéni: Szobácsi Szonja 5. hely, Majdik Fanni 6. hely, Zsohár Zoltán 11. hely csapat: 3-4.o lány csapat 4. hely-Majdik Fanni, Edvi Barbara, Marsa Viktória
Lövészet Diákolimpia Bp-i versenye: egyéni verseny: Szabó Inez 1.hely, Petz Boglárka 3.hely, Jaksa Katinka 4. hely, Balázs Botond 6. hely, Lebenguth Balázs 9. hely, Borbíró Balázs 10. hely csapat verseny: lány csapat, fiú csapat 1. hely
Lövészet: Általános Iskolások Budapest Bajnoksága 2016: Lánycsapat: I. hely- Jaksa Katinka,Petz Boglárka,Szabó Inez Fiú csapat: III. hely- Balázs Botond,Borbíró Balázs,Lebenguth Balázs Egyéni eredmények: Szabó Inez I., Jaksa Katinka III., Petz Boglárka IV.
GÖRGEY ARTÚR LÖVÉSZ EMLÉKVERSENY Szabó Inez I.,Petz Boglárka, Balázs Botond IV.,Jaksa Katinka, Borbíró Balázs V., Lebenguth Balázs XIII. hely
Diákolimpia kerületi lövész verseny: Csapat 1. hely Szabó Inez, Petz Boglárka, Jaksa Katinka, Borbíró Balázs egyéni eredmények: Szabó I. I.,Pencz B. II.,Jaksa K. III., Borbíró B.V. hely
Asztalitenisz ker-i verseny: Nagy Botond 1. hely, Majdik Viktor 6. hely
Úszás: 6. hely Oláh Attila Csongor, Vig Viktor 2. c
3-4. lány csapat 3. hely (Majdik Fanni, Ürögi Tímea, Kaszics Laura, Király Brenda),
3-4. fiú csapat 3. hely (Fehér Zsombor, Szilágyi Dominik, Pelbárt Patrik, Pelbárt Marcell)
egyéni eredmények: Gazdag Bianka 2. és 3. hely, Majdik Fanni 2.,3. hely Ürögi Tímea 3.,3. hely Fehér Zsombor 4. hely, Pelbárt M. 6., 8. hely Bp-i versenyen: 15., 17., 23. hely
Ker-i kosárlabda bajnokság 7-8. o. lányok- III. hely (Zsigmond Kitti, Hrúz Martina, Hegyi Szintia, Papp Henrietta, Mózer Melani, Neubauer Lilla, Tölgyesi Nikolett, Bánóczki Hajnalka) Ker-i magasugró verseny: Csernák Marcell IV. hely
Ker-i szertorna verseny: I. – II. korcsoport, lányok: csapat 4. helyezés (Börcsök Jana 1. c, Földi Míra 2. c, Hornyánszky Zsófia 4. c, Köcski Nóra 2. c, Pálos Boglárka 4. c, Remenyik Lilla 3. a)
Imre-Lőrinc futóverseny iskolák közti versenyén a Darus III helyezést ért el. Egyéni legszebb eredmények: Tóth Vivien 1.c IV., Dézsi Viki 2.c III., Ürögi Timi 4.c II., Majdik Fanni 4.c V., Pelbárt Patrik 3.c XIV.
Kerékpáros verseny: Eöri Benedek 7.c I.
Ker-i streetball verseny: 7-8. lány csapat III. hely (Zsigmond Kitti, Hrúz Martina, Tölgyesi Niki, Neubauer Lilla, Papp Heni, Mezei Kitti)
Játsszunk együtt versenysorozat 4. évf. III.hely- Maródi Dzsenifer, Pálos Bogi, Ürögi Timi, Majdik Fanni, Hornyánszki Zsófi, Szilágyi Dominik, Serfőző Roland, Baán Krisztofer, Vidinczei Botond, Kmeth Hunor, Sulányi Roland, Végh Miksa
3. évf. IV. hely- Golovich Nóra, Edvi Barbi, Marsa Viki, Remenyik Lilla, Gávris Gabi, Hausenauer Milán, Kindl Tomi, Bozsár Bendi, Pelbárt Patrik, Réti Regő, Vinis Gergő, Murányi Marci, Aham Noel
Ker-i atlétika verseny 1-2. o. fiú csapat- IV. hely Duleba Dániel, Bozsár Bendegúz, Oláh Csongor, Balaton Tamás, Molnár Attila,Gyuris Gellért
1-2. o. lány csapat- VI. hely Sulányi Tamara, Földi Mira, Rákoczi Niobé, Gávris Gabriella, Bali Barbara, Kovács Dalma
3-4. o. fiú csapat- I. hely Bán Krisztofer, Szilágyi Dominik, Serfőző Roland, Kubovics Martin, Vinis Gergő, Sulányi Roland
3-4. o. lány csapat- III. hely Golovin Nóra, Maródi Dzsenifer, Pálos Boglárka, Majdik Fanni, Dobi Lili, Lantos Lilla
5-6. o. fiú csapat- V. hely Majdik Viktor, Balogh Dávid, Lebenguth Balázs, Tóth Levente, Szenográczki Dániel, Hornyánszky Zsombor
5-6. o. lány csapat- VII. hely Horváth Viktória, Szobácsi Szonja, Takács Letícia, Kővári Virág, Márki Patrícia, Szilva Alexandra
7-8. o. fiú csapat- III. hely Zsohár Zoltán, Papp Tamás, Vig Norbert, Serfőző Róbert, Varga László, Csernák Marcell
7-8. o. lány csapat- VII. hely Zsigmond Kitti, Hegyi Szintia, Huber Henriett, Hrúz Martina, Tölgyesi Nikolett, Papp Henriett
Egyéni legszebb eredmények:
Több tusa összetett: Zsohár Zoltán-I. hely, Golovin N.-III., Bán K.-IV.,Szilágyi D.-V., Majdik V.-V.,Zsigmond K.-VI., Maródi D.-VII.,
Egy versenyszámban elért legszebb eredmények: Zsohár Z.- táv.ugrás I.,100m-es futás I., Balogh D.-táv.ugrás II.,Zsigmond K.- súlylökés II., kisl.dobás VI., Papp T.-kisl.dobás III., súlylökés V.,Majdik V.-600 m-es futás III., 60 m-es futás V., 4X100 m-es váltófutás csapat II. / Zsohár, Csernák, Vig, Varga/
-Szertorna háziverseny I. – II. korcsoport, lányok: 1. osztály egyéni összetett 1. hely Börcsök Jan 1. c, 2. hely Kolozsi Réka 1. c
talaj 1. hely Börcsök Jana 1. c, 2. hely Kolozsi Réka 1. c
gerenda 1. hely Börcsök Jana 1. c, 2. hely Kolozsi Réka 1. c
szekrényugrás 1. hely Börcsök Jana 1. c, 2. hely Kolozsi Réka 1. c 2. osztály
egyéni összetett 1. hely Kovács Dalma 2. b, 2. hely Sulányi Tamara 2. c, 3. hely Mikula Zsófia 2. c
talaj 1. hely Kovács Dalma 2. b, 2. hely Sulányi Tamara 2. c, 3. hely Knizner Kata 2. c
gerenda 1. hely Kovács Dalma 2. b, 2. hely Sulányi Tamara 2. c, 3. hely Mikula Zsófia 2. c, Nyeste Ágnes 2. c,Bali Barbara 2. c
szekrényugrás 1. hely Kovács Dalma 2. b, 2. hely Sulányi Tamara 2. c, 3. hely Mikula Zsófia 2. c
3-4. osztály egyéni összetett 1 .hely Pálos Boglárka 4. c, 2. hely Hornyánszky Zsófia 4. c, 3. hely Remenyik Lilla 3. a
talaj 1. hely Hornyánszky Zsófia 4. c, 2. hely Seidova Narmin 4. c, 3. hely Pálos Boglárka 4. c
gerenda 1 .hely Pálos Boglárka 4. c, 2. hely Hornyánszky Zsófia 4. c, 3. hely Remenyik Lilla 3. a
szekrényugrás 1 .hely Pálos Boglárka 4. c, 2. hely Hornyánszky Zsófia 4. c, 3. hely Remenyik Lilla 3. a
– Kerületi matematikaverseny: 2. hely Sógor Panna 2. c
– Hevesy György kerületi kémiaverseny: 5. hely Bánóczki Hajnalka 7. b 5. hely Kakucsi Krisztián 8. b
– Hevesy György budapesti kémiaverseny: 12. hely Bánóczki Hajnalka 7. b
– Zrínyi Ilona matematikaverseny területi fordulója: 11. helyezett Neubauer Lilla 8. b 12. helyezett Gábor Benjámin Dávid 3. c 14. helyezett Bali Barbara Bernadett 2. c 15. helyezett Nyeste Ágnes 2. c
– Kerületi komplex anyanyelvi verseny – 2. osztály: különdíj (Sógor Panna, Sulányi Tamara, Bokor Lóránt Tóbiás 2. c)
– Február 5-én rendeztük a hagyományos házi magasugró versenyünket. Idén is sokan vállalták a megmérettetést, amiből egy izgalmas verseny kerekedett az alsósok és a felsősök mezőnyében is.
A végeredmény:
3-4. évf. lányok 1. Vinis Anita 110 cm 2. Hornyánszky Zsófia 100 cm 3. Maródi Dzsenifer 100 cm
3-4. évf. fiúk 1. Kmeth Hunor 110 cm 2. Aham Noel Osita 105 cm 3. Molnár Tamás és Jung Barnabás 105 cm
5-6. évf. lányok 1. Horváth Viki 115 cm 2. Boros Emília 115 cm 3. Hegyesi Izabell és Bessenyei Lilla 110 cm
5-6. évf. fiúk 1. Kecskés Bálint 125 cm 2. Balogh Dávid 125 cm 3. Szenográczki Dániel és Polónyi Milán 125 cm
7-8. évf. lányok 1. Zsigmond Kitti 125 cm 2. Huber Henriett és Tölgyesi Nikolett 120 cm
7-8. évf. fiúk 1. Csernák Marcell 145 cm 2. Balogh Norbert 130 cm 3. Bánhidi Botond 125 cm
– „Adni öröm” c. könyvben megjelent a rajzuk : Cseh Zsófia 2. a , Szabó Tara 2.a
-Budapesti plakátpályázat – Egészséges táplálkozás: 1. hely 5. c osztály
-Gyermekszemmel – rajzverseny: 1. hely Molnár Petra 6. c Neubauer Lilla 8.b különdíj
-Kerületi környezetvédelmi pályázat: 2. hely Szadai Szonja 5. a 3. hely Varsányi Karina 5.c Horváth Máté 5.c különdíj
– Okos Iskola Kupa: 4. hely Kakucsi Krisztián, Neubauer Lilla, Zsigmond Kitti 8. b – KriKiLi csapat https://www.youtube.com/watch?v=QM2ptGMG_ww Egyik feladatmegoldásunk: https://www.youtube.com/watch?v=_q0TpFH9B8I
(Forrás: http://www.pontvelem.hu/galeriak/20-okos-iskola-kupa)
-„Jézus születése” rajzpályázat: Junászka Roland, Puha Boglárka, Markovics Zsuzsanna, György Csongor, Czakó Dorottya, 1. a – oklevél Lakatos Lili 4. a – különdíj
-Madáretető – készítő pályázat: Mikula Péter 5.c különdíj
– Bolyai Matematikaverseny – csapat: 11. hely Kakucsi Krisztián, Neubauer Lilla, Kimlei Rebeka, Serfőző Róbert 8. b 27. hely Gábor Kiara, Antal Ágnes, Lantos Lilla, Neubauer Hella 5.c (57 csapatból) 19. hely Ináncsi Orsolya, Czinege Dóra, Csigó Boglárka 7.c (42 csapatból )
-Karinthy Tehetséggondozó Verseny: Hajdu Csenge 7. b, Ináncsi Orsolya 7. c, Kiss G. Soma 7. c – a felkészítőbe bejutottak
-Pogány Frigyes kerületi tanulmányi hét: matematika csapatverseny 1. hely (Hajdu Csenge 7. b, Ináncsi Orsolya 7.c, Bánóczki Hajnalka 7.b , Eőri Benedek 7.c)
-Kerületi országismereti, német csapatverseny: 1. hely ( Barba, Réka, Gál Borbála, Ináncsi Orsolya 7. c)
– Országos két tannyelvű általános iskolák versenye – csapat: 2. hely (Katona Eszter, Csernák Marcell 8. c, Reviczky Adrienn, Szabó Zoé 7. c)
-Országos két tannyelvű Általános iskolák versenye – egyéni: 7. hely Neubauer Hella 5.c , 11. hely Gábor Kiara 5. c 9. hely Pelle Nóra 6. c 5. hely Ináncsi Orsolya7. c
-Kerületi német nyelvű versmondó verseny: 1. hely Tordai Kata 1. c , 3. hely Sógor Panna 2. c 1. hely Bokor Vince 4.c 1. hely Horváth Dávid 5.c 1. hely Katona Eszter 7.c 2. hely Reviczky Adrienn 7. c
– Angol versmondó verseny: 1. hely Paola Hernandez 5.a
– Kerületi PowerPoint verseny: 3. hely Neubauer Lilla 8. b
– Kerületi táblázatkezelő verseny: 1. hely Kakucsi Krisztián 8. b 3. hely Csernák Marcell 8. c
– Kerületi szövegszerkesztő verseny: 2. hely Neubauer Lilla 8. b
-Vörösmarty szavalóverseny: 1. hely Horváth Dávid 6.c
– A tavasszal megrendezett budapesti informatika döntő eredményhirdetése szeptember 30-án volt a Fazekas Mihály Gimnáziumban. A Paint kategória 2. helyzettje Bánóczki Hajnalka 7. b