Versenyeredmények a 2016-17-es tanévben:
-Az április 27-én megrendezett kerületi Népi gyermekjáték vetélkedőn iskolánk 1-2. osztályos csapata I. helyezést ért el. Gratulálunk a szép eredményhez!
A csapat tagjai voltak: Kiss Nadin, Tóbi Csenge 1.a, Persa-Kövér Írisz 1.b, Makács Dóra, Kiss Máté 1.c, Junászka Roland, Horák Alexander 2.a, Kormos Nóra, Trigola Boglárka 2.b, Tóth Vivien 2.c
képek
-A “Legkedvesebb bibliai történetem” rajzpályázaton Horváth Máté kategóriájában II. helyezett, Lubiczki Zétény 2.a, Murányi Márton 4.a, Sajtos Rebeka, Takács Letícia 6.a, Tóth Lilian, Neubauer Hella 6.c osztályos tanuló Különdíjas lett. Alkotásuk 2 hétig volt látható az Önkormányzat aulájában több 2., 4., 5. és 6. évfolyamos tanulónk alkotásával együtt. A 84 kiállított alkotásból a zsűri döntése alapján 31 Darusos lett kiállítva. Gratulálunk a szép alkotásokhoz!
-Atlétika kerületi diákolimpia legszebb eredményei:
II. korcsoport
Lánycsapat 2. hely (Golovin N., Marsa V., Remenyik L., Edvi B., Szopkó E., Rákóczi N. )
Fiúcsapat 5. hely ( Bán K., Hausenauer M., Vinis G., Pelbárt P., Réti R., Mike B. )
Egyéni: Bán Krisztofer 2., Golovin Nóra 3.
Bán Krisztofer
Atlétika csapat
IV. korcsoport
Ötpróba (egyéni összetett) III. hely Papp Tamás
300 m síkfutás II. hely Kecskés Bálint
1500 m síkfutás II. hely Majdik Viktor
Távolugrás III. hely Balogh Dávid
4×100 m fiú váltófutás IV. hely (Kecskés Bálint, Cakó Botond, Majdik Viktor, Balogh Dávid)
–
Játsszunk együtt 4. évfolyam-4.hely (Marsa V., Edvi B., Golovin N., Remenyik L., Gávris G., Mega Zsófi, Kindl T., Majoros Z., Hasenauer M., Vinis G., Aham Noel, Réti R., Teveli J. )
képek
– A szivacskézilabda kerületi diákolimpián érmeknek örülhettünk: iskolánk lány csapata az I. míg a fiúk a III. helyet szerezték meg.
Lányok: Edvi Barbi, Erdei Klaudia, Csányi Laura, Joó Janka, Szopkó Eszter, Tóth Bogi, Golovin Nóra, Marsa Viki, Gergely Laura
-Lövészet – Görgey emlékverseny: Barba Enikő 3. hely, Barba Enikő 2. hely, Varsányi Karina 4. hely, Borbíró Balázs 2. hely
-Kerületi diákolimpia judóverseny: Kelemen András 3. hely
-Imre-Lőrinc futóverseny: Majdik Fanni 2 távon is 3., Majdik Viktor 4., Ürögi Tímea 4., Szobácsi Szonja 3. hely
-Diákolimpia mezei futás budapesti verseny: Majdik Fanni 15. hely, Majdik Viktor 31. hely
-Diákolimpia úszás budapesti verseny: Ürögi Tímea 4., 8. hely, Szobácsi Szonja 9., 17 hely
-Általános iskolák lövészbajnoksága: Barba Enikő 2. hely, Varsányi Karina 3. hely, Barba Enikő 4. hely
-Komplex anyanyelvi-verseny: 2. helyezést ért el csapatunk (Dézsi Viktória, Földi Míra, Sógor Panna)
-Kerületi mesemondó-verseny: Szász Mirtill 5. hely
-Arany 200 szavalóverseny: Horváth Dávid (7.c) különdíjat nyert
-Fejér Lipót matematikaverseny: Bánóczki Hajnalka 5. hely (8. b)
–Pólótervező-verseny: díjazott lett Horváth Máté (6.a),Nagy Botond Balázs (3.b), Sógor panna (3.c), Tóth Panna (4.c), Knizner Kata Krisztina (3.c), Semper Nóra (3.c), Mega Zsófia (4.b)
-Katasztrófavédelmi verseny: 6. helyezért ért el csapatunk (Barba Réka, Barba Enikő, Borbíró Balázs, varsányi Karina)
-Alapműveleti matematikaverseny: Eőri Benedek (8. c) 3. hely, Vinis Anita (5. b) 4. hely
– II. Rákóczi Ferenc zászlóverseny: különdíjat nyert a 7. b osztály csapata (Kővári Virág, Majerkó Napsugár, Szegedy Roland)
– Pangea matematikaverseny I. fordulóban 100 %-os teljesítményt nyújtott: Vinis Anita 5. b
-Kerületi történelemverseny: a 6. osztályos csapat 5. helyezést ért el (Sinkó Alina, Tóth Lilian, Vitális Liza)
– Német társalgási verseny: Pelle Nóra (7.c) 1. hely, Szabó Zoé (8.c) 1. hely, Molnár Petra (7.c) 2. hely, Ináncsi Orsolya (8.c) 3. hely, Reviczky adrienn (8. c) 5. hely
-Kerületi angolverseny: Kelemen András (6.a) 3. hely
-Bendegúz nyelvész-verseny: Barba Réka (8.c) 10. hely
–Kazinczy-verseny: Erdei Nóra (8.c) 3. hely
-Kerületi rajzverseny: Molnár Petra (7.c) 1. hely
-Simonyi Zsigmond Helyesírási verseny: 3. hely Pelle Nóra 7. c, 5. hely Vinis Anita 5. b
– Vörösmarty Mihály Szavalóverseny: 1. hely Bokor Vince 5. c
–
A kerületi Természetismereti versenyen a 2. osztályosok csapata I. helyezést ért el. A csapat tagjai voltak: Gaál Dorina 2.a, Kormos Nóra és Tóth Barnabás 2.b osztályos tanulók. Gratulálunk a szép eredményhez!
-Keri-i szivacskézi bajnokság: 1-2. o. –4. hely- Weiser Bálint, Weiser Milán, Molnár Bálint, György Csongor, Varga Zoltán, Junászka Roland, Lubiczki Zétény, Nagy Olivér, Szilvási Viktor, Tóth Levente
-Imre-Lőrinc futóverseny: Szobácsi Laura 6., Majdik Fanni 2 távon is 3., Majdik Viktor 4., Ürögi Timi is 4., Szobácsi Szonja 3. hely
-Diákolimpia judó verseny: Marsa Viki 1., Kelemen András 3. hely
-Általános Iskolák lövész bajnoksága: Barba Enikő 2., Varsányi Karina 3., Barba Enikő 4. hely
-Diákolimpia Úszás Bp-i verseny: Ürögi Tímea 4. és 8. , Szobácsi Szonja 9. hely
-Diákolimpia mezei futás Bp-i verseny: Majdik Fanni 15. hely
-Ker-i Katasztrófavédelmi verseny: 6. hely- Borbíró Balázs, Varsányi Karina, Barba Réka, Barba Enikő
–Csoportos gimnasztika diákolimpia, I. korcsoport III. helyezés
Csapattagok (balról): Polyák Roxána (2.c), Himmer Lívia (1.c), Varga Viktória (1.a), Kolozsi Réka (2.c)
–A kerületi mesemondó versenyen Horváth Bence 1.c osztályos tanuló I. helyezést ért el. Gratulálunk a szép eredményhez!
– Zrínyi Ilona matematikaverseny területi forduló: 12. hely Vinis Anita 5. b
– Kerületi kémiaverseny:
7. oszt.: 2. hely Molnár Petra 7. c, 9.hely Csapkovics Laura 7. b
8. oszt.: 2. hely Bánóczki Hajnalka 8. b
– Kerületi informatika komplex verseny:
5-6. oszt.: 5. hely Neubauer Hella 6. c, 6. hely Edvi László 6. c
7-8. oszt.: 2. hely Hajdu Csenge 8. b, 3. hely Bánóczki Hajnalka 8. b
–Kerületi szertorna diákolimpia
I. korcsoport, csapat III. helyezés.
Csapattagok (balról): Kovács Zita (2.c), Hriberszky Vivien (2.c), Kolozsi Réka (2.c), Himmer Lívia (1.c), Varga Viktória (1.a), Polyák Roxána (2.c)
1. korcsoportos csapat
II. korcsoport, csapat III. helyezés.
Csapattagok (balról): Mikula Zsófia (3.c), Köcski Nóra (3.c), Kovács Dalma (3.b), Földi Míra (3.c), Bali Barbara (3.c), Remenyik Lilla (4.a).
2. korcsoportos csapat
-2017. febr. 28-án rendezték a kerületi mesemondó versenyt, ahol Horváth Bence (1. c oszt.) 1. helyezést ért el.
– Iskolánk legkisebbjeire is méltán lehetünk büszkék. képek
A Jézus születése rajzpályázaton Seidova Sofia 1.a osztályos tanuló I. helyezett, Makács Dóra 1.c osztályos tanuló pedig különdíjas lett.
A kerületi Komplex anyanyelvi versenyen Kormos Nóra és Paór Júlia 2.b, valamint Tordai Kata 2.c osztályos tanulókból álló Szajkók csapata különdíjas lett.
A kerületi német versmondó versenyen Magyar Olivér 1.c osztályos tanuló II. helyezést, Tordai Kata 2.c osztályos tanuló I. helyezést ért el.
A Zrínyi matematikaversenyen a három második osztályból összesen 18 gyermek indult, akiknek mindegyike szép eredményt el.
– A kerületi diákolimpián magasugrásban Papp Tomi 155 cm-es teljesítménnyel III. helyezést ért el. Gratulálunk!
-Idén is sokan indultak és szépen szerepeltek a magasugró házi versenyen. A végeredmény és a helyezettek fényképei itt láthatók.
-Kerületi táblázatkezelő-verseny: 2. hely Bánóczki Hajnalka 8. b
-Kerületi szövegszerkesztő-verseny: 4. hely Hajdu Csenge 8. b, 6. hely Ináncsi Orsolya 8. c
– Kerületi prezentáció-készítő verseny: 5. hely Ináncsi Orsolya 8. c
– Úszás kerületi diákolimpia:
IV. korcsoport:
Majdik Viktor IV. helyezett
fiú gyorsváltó V. helyezett: Kövesdi Attila, Eőri Benedek, Majdik Viktor, Polónyi Milán
III. korcsoport:
Kecskés D. Amadea (6. c) II. és IV. helyezett
Majdik Fanni (5. c) IV. helyezett
Szobácsi Szonja (6. c) VI. helyezett
II. korcsoport:
Ürögi Tímea (5. c) gyorsúszás I. helyezett
Ürögi Tímea (5. c) mellúszás I. helyezett
Pelbárt Patrik (4. c) gyorsúszás II. helyezett
Pelbárt Patrik (4. c) hátúszás III. helyezett
Pelbárt Marcell (4. c) hátúszás V. helyezett
Pelbárt Marcell (4. c) mellúszás VI. helyezett
Szobácsi Laura (4. c) mellúszás VI. helyezett
lány gyors váltó IV. helyezett: Fejes Rebeka (4. a), Reizer Amina (4. a), Szobácsi Laura (4. c), Ürögi Tímea (5. c).
fiú gyors váltó IV. helyezett: Márkus Levente (5. b), Mérő Iván Barnabás (4. c), Pelbárt Marcell (4. c), Pelbárt Patrik (4. c)
Ürögi Tímea aranyérmes
Pelbárt Patrik ezüst- és bronzérmes
I. korcsoport: 50 m gyorsúszás I. helyezett és
50 m hátúszás III. helyezett Vig Viktor Benjámin (3. c)
Vig Viktor Benjamin aranyérmes
Vig Viktor Benjamin bronzérmes
– Házi sakkverseny – felső tagozat: 1. Szenográczki Dániel, 2. Mohácsi Benjamin, 3. Neubauer Hella és Pánczél Dániel, 4. Edvi László
alsó tagozat: 1. Tóth Boglárka 2. Knizner Kata, 3. Gábor Benjamin, 4. Majoros Zoltán
– Diákolimpia budapesti lövész verseny: Varsányi Karina 3.,Barba Enikő 4., Barba Réka 5. hely, ezzel továbbjutottak az országos versenyre.
– Kerületi, jubileumi lövészverseny: helyszín: Zilah Kávéház: Barba Réka, Borbíró Balázs 1. hely, Varsányi Karina 2. hely, Gál Borbála 4. hely. Darus csapat 1. hely
–Kerületi mezei futóverseny, legszebb darusos eredmények:
5-6. lányok: csapat I. hely (Pilinger Bogi, Szobácsi Szonja, Ürögi Timi, Majdik Fanni) egyéniben : Majdik Fanni II. hely, Szobácsi Szonja VI. hely 3-4.
lányok: csapat IV. hely – Marsa Viki, Edvi Barbi, Bali Barbi, Szopkó Eszter egyéniben : Szopkó Eszter VI. hely 3-4.
fiúk: csapat VI. hely – Mike Bence, Pelbárt Patrik, Réti Regő, Duleba Dani 7-8. fiúk: egyéni: Majdik Viktor VIII. hely
5-6. lánycsapat
Majdik Fanni