Versenyeredmények a 2018-2019. tanévben
-Iskolánk 2. évfolyamos kézilabda csapata kerületi bajnokságon ezüstérmet szerzett. A csapat tagjai voltak: Chen Zi Le, Harmat Dominik, Hasznosi Péter, Kensley Zachary, Majláth Bálint, Réder Dániel,Vígh Vencel Gratulálunk a szép sporteredményhez!
-Kerületi táblázatkezelő-verseny: 2. hely Gábor Kiara 8.c, 3. hely Neubauer Hella 8.c
-Kerületi szövegszerkesztő-verseny: 3. hely Molnár Bence 7. b
-Kerületi Hevesy György kémiaverseny: 5. hely Vinis Anita 7. b, 6. hely Szilveszter Gergely 7. a
5. hely Neubauer Hella 8.c
-A kerületi magasugró diákolimpián Golovin Nóra I .helyezést ért el nagyszerű 140 cm-es teljesítménnyel! Gratulálunk!
-Magasugrás háziverseny:
3-4. O. LÁNYOK 3-4. O. FIÚK
1. Persa-Kövér Írisz 100 cm 1. Léhárt Bende 100 cm
2. Cakó Dorottya 95 cm 2. György Csongor 100 cm Guo Jason 100 cm
3. Varga Veronika 95 cm 3. Dencsik Géza 95 cm
Szobácsi Flóra 95 cm
5-6. O. LÁNYOK 5-6.O FIÚK
1. Golovin Nóra 135 cm 1. Réti Regő 125 cm
2. Szopkó Eszter 120 cm 2. Murányi Márton 125 cm
3. Mega Zsófi 120 cm 3. Aham Noel 125 cm
7-8. O. LÁNYOK 7-8. O. FIÚK
1. Vinis Anita 130 cm 1. Baán Richárd 150 cm
2. Lantos Lilla 125 cm 2. Edvi László 145 cm
3. Kucsera Kitti 120 cm 3. Vidinczei Botond 140 cm
Gergely Laura 120 cm
– Kerületi meseíró verseny: 2. hely Sinkó Alina 8.a
– Kerületi Simonyi helyesírási verseny: 1. hely Vinis Anita 7.b
– Kerületi Vörösmarty Mihály szavalóverseny: 2. hely Bokor Vince 7.c
-Kerületi úszóverseny
– Diákhét – irodalmi vetélkedő: 1. hely 8.a csapata (Kelemen András, Bari Patrik, Szadai Szonja, Sinkó Alina)
3. hely: 8. b csapata (Oláh Csenge, Vitális Liza, Bessenyei Lilla, Vajdics Virág)
–Kerületi rajzverseny: Bahner Nóra 4.b 1. helyezést ért el
-Az iskolai mezei futóverseny legeredményesebb tanulói:
3-4.o. lányok- Szobácsi Flóra, Magyar Diána, Udvardi Nóra, Persa-K.Írisz, Léhárt Lili, Parrag Panka
3-4.o. fiúk:- Ruszty József, Ruszty András, Pavlicsek Huba, Vigh Viktor, Léhárt Bendegúz, Ádám Balázs
5-6.o. lányok- Ürögi Tímea, Szobácsi Laura, Bali Barbara, Marsa Viktória, Gávris Gabriella, Földi Mira
5-6.o. fiúk- Mike Bence, Olág Csongor, Pelbárt Patrik, Réti Regő, Pelbárt Marcell, Horváth Attila
7-8.o. lányok- Majdik Fanni, Szobácsi Szonja, Oláh Csenge, Zsigmond Zsófi, Kucsera Kitti, Dobi Lili
7-8.o.fiúk- Mikó Ádám, Edvi László, Tóth Krisztián, Pentz Martin, Kelemen András, Baán Richárd