Versenyek 2010-11

A 2010-2011. tanév versenyeredményei

Kerületi diákolimpia nagypályás labdarúgás 2. hely.  (Molnár Viktor, Rapavi Bence, Kovács Patrik, Kovács Tibor, Vincze Péter, Lebenguth Attila, Kemper Ádám, Krizsán Péter, Kardos Kristóf, Dajka Krisztofer, Daruka Dominik, Bárány Barnabás, Kozma Bálint, Mogyorósi Balázs) képek Diákhét sporteredményei: Kerületi streetball bajnokság , 5-6. o. fiúcsapat: 3. hely (csapattagok: Szabó Gábor, Batári Márk, Kis Levente) 5-6.o. lánycsapat: 5. hely Asztalitenisz verseny: Bakonyi Sándor 1. hely,  Tobak Patrik 2. hely

Diákolimpia budapesti légpuska lövész bajnokság: Fiúcsapat: I. hely (csapat tagok: Dohány Dominik 7. c, Csigó Viktor 8. c, Kalmár Erik 7. c) Egyéni verseny: 3. hely Vida Dorottya 6. b, 6. hely Veszely Orsolya 8. b

Diákolimpia kerületi úszóverseny 1-2. o. Gazdag Bianka 2.c 3., 4. hely  5-6. o. fiúcsapat: 3. hely  (Havas Krisztofer, Batári Márk, Kolonovics Kristóf, Kardos Kristóf) egyéni eredmények: Havas Krisztofer 2.,3. hely 7-8.o. fiúcsapat: 2. hely (Rapavi Bence, Kovács Tibor, Utasi Zsolt, Pátkay Bence) Egyéni eredmények: Bokrosi Bianka 3. hely, Seidl Patrícia 4., 5. hely Kovács Tibor 2., 2. hely, Utasi Zsolt 4. hely, Rapavi Bence 4. hely képek

Kerületi Paintverseny: 5. hely Kurják Fanni 7. b, 7. hely Kemsei Fanni 8. c

Kerületi Német-PowerPoint verseny: 2. hely (Sótonyi Erzsébet, Kozma Bálint, Marton Bence)

Diákolimpia III. korcsoportos foci bajnokság: 2. hely  (Daruka Dominik,  Nagy Norbert, Dajka Krisztofer,  Kardos Kristóf,  Tóth Márk, Szabó Hunor, Sápi Zoltán) képek

Kerületi focibajnokság:  3-4. évfolyam 5. hely

Grundbirkózó verseny:  fiúcsapat:2. hely (Közép  Zoltán, Fekete  Norbert, Sápi Zoltán, Tóth  Richárd Kevin,  Králik Csaba, Tóth Dániel, Papp Bence) lánycsapat:  I. hely (Marsi Viktória, Rost Regina, Csizmadia Nikolett,  Kecskés  Eszter, Bozsik Viktória, Zeffer Zsófia, Neubauer  Lilla) képek

Kerületi mesemondó verseny: ezüst fokozat :Gál Borbála 2.c, Horváth Dávid 1.c, Sevcsuk Dominika 3.c bronz fokozat: Tóbiás Attila 4.b, Kakucsi Krisztián 3.b, Kecskés D. Eszter 4.c

Bölcs bagoly rejtvényfejtő verseny:  Hollós Hanna 4.c, Kecskés D. Eszter 4.c, Neubauer Lilla 3.b

Német nyelvű színdarab: 3-4. osztály 2. hely

Kerületi német tesztíró verseny: 2. hely  Kovács Sebastian 8.c,  Malonyai-Pető Réka 7.c 3. hely  Marton Kamilla 5.c 6. hely  Semperger Zsolt 6.c,  Hámori Gergő 5.c

Snowboard verseny: Váradi  Olivér 4. hely

Téli szünidei focitorna: 5-6. osztályosok 3 . hely (Dajka Krisztofer, Nagy Norbert, Kardos Kristóf, Horváth Dominik, Tóth Márk, Román Dániel, Sápi Zoltán, Szabó Hunor)

Diákolimpia röplabda:  (7-8. osztályos) 1.hely (Krizsán Péter, Váradi Olivér, Krizsán György, Rapavi Bence, Kovács Tibor, Kemper Ádám, Gesztáler Krisztián, Frühwirth Levente, Vincze Péter, Takács Ádám, Szalay Szabolcs) kép

Kerületi környezetvédelmi verseny: 6. hely 6. b csapata (Szücs Bulcsú, Veszely Gábor, Deáki Ádám)

Marcipánfigura-készítő verseny:  4. hely 5. évfolyam csapata

Süteménykészítő verseny: 4. hely + különdíj  5. évfolyam csapata

Kerületi PowerPoint verseny: 3. hely Marton Bence 8. c kép

Kerületi szövegszerkesztő verseny: 4. hely Yit Vanessza 7. b, 6. hely Veszely Orsolya 8. b

Kerületi táblázatkezelő verseny: 6. hely Kemsei Fanni 8. c

Kerületi informatika komplex I. verseny: 5. hely Tasnádi Szidónia 6. b               Komplex II. verseny: 5. hely Veszely Orsolya 8. b, 6. hely Mogyorósi Balázs 8. c képek

Diákolimpia sakk csapatverseny: III.-IV. korcsoport 1. hely (Retea Dániel 6. c, László Balázs 6. b, Retea Róbert 6. a, Veszely Gábor 6. b) képek

Diákolimpia III. korcsoportos röplabda: 4. hely. ( Bakonyi Sándor, Botos Sándor, Kiss Levente, Martinec Richárd)

Hevesy György Országos Kémiaverseny kerületi fordulója: 3. hely Kurják Fanni 7. b               6. hely Yit Vanessza 7. b képek

Diákolimpia kerületi cselgáncsverseny: 2. hely Sebők Dávid 6.b, 3. hely Kis Roland 4.b

Diákolimpia kerületi szertorna egyéni verseny:  2. hely Mocsár Kevin 3.c

Diákolimpia kerületi magasugrás-verseny: 1. hely Kovács Tibor 8. a  /165 cm /, 2. hely Morenth-Jeney Kristóf 8.b, 3. hely Bokrosi Bianka 8.b, 5. hely Bakonyi Sándor 6.a, 6. hely Frühwirth Ákos 5.c

A XVIII. kerület önkormányzata és a Kondor Béla Általános Iskola által meghirdetett országos rajzpályázaton 4. helyezést ért el Pátkay Petra 4. b, Majerkó Antónia 4. b, Nagy Zsuzsanna 6. c képek

Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny: 1. hely Veszely Gábor 6. b 1. hely Bányai Evelin 8. b               5. hely Fekete Anita 7. b képek

Kerületi Fejér Lipót matematikaverseny:               Egyéni eredmények:               5. évf.: 5. hely Hámori Gergely 5. c               6. évf.: 5. hely Tasnádi Szidónia 6. b 7. évf.:             10. hely Yit Vanessza 7. b, Vincze Gergő 7. b, Nguyen Pham Thai Lam 7. c 8. évf.: 5. hely Veszely Orsolya 8. b Csapatverseny: 4. hely

Alapműveleti matematikaverseny: 6. évf.: 3. hely Tasnádi Szidónia 6. b               6. hely Vida Dorottya 6. b

7. évf.: 2. hely Yit Vanessza 7. b                 4. hely Kurják Fanni 7. b                 8. hely Kozák Barnabás 7. b

8. évf.: 3. hely Veszely Orsolya 8. b               4. hely Bányai Evelin 8. b               7. hely Kardos Boglárka 8. b

Kispályás focibajnokság ( IV. korcsoport): a hármas döntőbe kerülésért nagy küzdelemben alulmaradtunk az Etalonnal szemben, így a IV-V. helyen végzett a csapat. ( Kozma Bálint, Kovács Patrik, Mogyorósi Balázs, Vincze Péter, Lebenguth Attila, Bárány Barnabás, Daruka Dominik, Kardos Kristóf)

Diákolimpia vízilabdaverseny: 1. hely (Kovács Tibor, Rapavi Bence, Utasi Zsolt, Váradi Olivér, Pátkay Bence, Bodócsi Bálint,  Kalmár Gábor) képek

Kondor Béla születésének 80. évfordulója alkalmával rendezett rajzversenyen 4. helyezett lett Pátkai Petra 4. b kép

Alapműveleti matematikaverseny fővárosi eredménye: 5. hely Tasnádi Szidónia 6. b

2011. ápr. 8-án országos német tanulmányi versenyt rendezett iskolánk.               Marton Kamilla 5. c (országos II. helyezett)               Kovács Sebastian 8. c (országos II. helyezett)                Malonyai-Pethő Eszter 5. c (országos IV. helyezett)               Nagy Petra 6. c (országos VIII. helyezett)összefoglaló               Kerületi CSIVIT tornaverseny               1-2. o. csapat: 2. hely (Kerti Evelin, Biczó Dorina, Eöri Benedek, Sinka Fruzsina, Gazdag Bianka, Erdei Nóra, Huber Henriett, György Andrea, Fekete Enikő, Boros Emília, Dráviczki Dóra, Papp Tamás, Varga László, Tóth Levente, Balogh Norbert, Besenyei Viktória, Molnár Márk, Kővári Virág)               3-4. o. csapat: 3. hely ( Mocsár Kevin, Gellér Dóra, Rost Regina, Lantos Anna, Víg Norbert, Bányai Stella, Rákóczi Nándor, Zsigmond Kitti, Közép Zoltán, Marsi Viktória, Majerkó Anita, Csizmadia Nikolett, Karácsony Vanda, Tóth Richárd, Fekete Botond, Sinka Zoé, Hegyi Szintia, Paár Botond)               5-6. o. csapat: 2. hely (Bende Noémi, Radjenovic Katarina, Zeffer Zita, György Ágota, Koplányi Rebeka, Besenyei Lilla, Bakonyi Sándor, Biczó Renáta, Kalderál Henriett, Lengyel Fanni, Hegyi Evelin, Botos Sándor, Nagy Norbert, Mursa Richárd, Tóth Roxána, Szücs Bulcsú, Kardos Kristóf, Sebők Dávid) képek

“Podo-Híd” Roma-Magyar Diák Kulturális Fesztivál 1. díját kapta Pátkai Petra 4. b kép

A Diákolimpia legeredményesebb versenyzői díját Kovács Tibor (8. a) kapta. A “Pestszentlőrinc-pestszentimrei Jó tanuló-jó sportoló” kitüntetés és ösztöndíj 2 .helyezettje: Kovács Tibor 8.a képek

Kerületi atlétika verseny 1-2. o. fiúcsapat: 5.hely (Ördög Zsolt, Eöri Benedek, Szenográczki Dániel, Králik Csaba, Gazdag Bianka, Mészáros Tünde, Iváncsi Orsolya)             1-2. o. lánycsapat: 7. hely (Besenyei Viktória, Sinka Fruzsina, Dráviczki Dóra, Gazdag Bianka, Mészáros Tünde, Iváncsi Orsolya) Egyéni verseny: Ördög Zsolt 8. hely             3-4. o. fiúcsapat: 3. hely (Zsohár Zoltán, Sápi Zoltán, Rákóczi Nándor, Fenyves Zoltán, Kalmár Kevin, Szalontai Zsolt)             3-4. o. lánycsapat: 6. hely (Padla Viktória, Rost Regina, Zsigmond Kitti, Hegyi Szintia, Gellér Dorottya, Bányai Stella)             Egyéni verseny: Zsohár Zoltán 3. hely, Sápi Zoltán 10. hely, Padla Viktória 3. hely             5-6. o. fiúcsapat: 5. hely (Seres Bence, Kardos Kristóf, Bakonyi Sándor, Szücs Bulcsú, Kolonovics Kristóf, Mursa Richárd)             5-6. o. lánycsapat: 6. hely (Radjenovic Kata, Kalderál Henriett, Bende Noémi, Tóth Roxána, Biczó Renáta, Eöri Vera) Egyéni verseny: Radjenovic Kata összetett 9. hely, Mursa Richárd- 60 m futás 3. hely, Havas Krisztofer 600 m futás 5. hely 7-8. o. fiúcsapat: 1. hely (Kovács Tibor, Vincze Péter, Morenth-Jeney Kristóf, Juhász Richárd, Váradi Olivér, Molnár Viktor)             7-8.o. lánycsapat: 5. hely (Bokrosi Bianka, Lovász Petra, Tamássy Fanni, Makgill Anna, Bánóczki Tímea) Egyéni verseny: Kovács Tibor – összetett 1. hely, súlylökés 1. hely, Bokrosi Bianka összetett 8. hely, távolugrás. 3. hely, Morenth-Jeney Kristóf összetett 5. hely, távolugrás 3. hely, Vincze Péter összetett 6. hely, 100 m futás 3. hely, Váradi Olivér 300 m futás 6. hely, Molnár Viktor kislabdadobás 4. hely, 4 x 100 m. fiúváltó 2. hely, lányváltó 4. hely             7-8. osztályos fiúk – Budapesti diákolimpia : csapat 5. hely (Kovács Tibor, Juhász Richárd, Váradi Olivér, Morenth-Jeney Kristóf, Krizsán Péter) képek

Budapesti lövészbajnokság – nyíltirányzékú légpuska, 20 kövéses 1. hely: Kalmár Erik, Dohány Dominik, Barna Bálint               Budapest Bajnok: Tasnádi Szidónia, Veszely Orsolya, Vida Dorottya

Május 27-én tartottuk az EU-vetélkedő idei záró fordulóját. A hangulatos versenyt a 7. b csapata nyerte. 2. helyezett a 6. b osztály csapata, 3. helyezett pedig a 7. c csapata lett. képek

A mini kézilabdások egy bajnokságban nagyon szépen szerepeltek, 3. helyezést értek el. kép

A tanév legeredményesebb sportolói: 1-2., 3-4., 5-6., 7-8. osztályosok képek