-Házi magasugró verseny legszebb eredményei: 3.4.o. lányok: 1. Persa-kövér Írisz 2. Magyar Diána 3. Miklós Boglárka és Gődér Liza 4. Beke Boróka 5. Horváth Zsófia
3.4. o. fiúk: 1. Kovács Alex 2. Mérő Benedek 3. Majláth Bálint és Pavlicsek Huba 4. Ádám Balázs 5. Kiss Máté 6. Molnár Mihály
5.6. o. lányok: 1. Földi Mira 2. Bali Barbara 3. Kovács Dalma 4. Sarlós Nikolett és Székely Gréta 5. Varga Veronika
5.6. o. fiúk: 1. Takács Zétény 2. Lipták Roland 3. Molnár Attila 4. Indre Róbert 5. Léhárt Bendegúz 6. Balaton Tamás
7.8. o. lányok: 1. Vinis Anita 2. Mega Zsófia 3. Steczina Martina 4. Rákóczi Niobé 5. Hungler Nikolett 6. Losó Laura és Marsa Viktória
7.8. o. fiúk: 1. Szilágyi Dominik 2. Pálos Levente 3. Vidinczei Botond 4. Kmeth Hunor 5. Kindl Tamás 6. Mészáros Marcell, Aham Noel és Szilva András
Diákolimpia ORSZÁGOS LÖVÉSZVERSENY: csapat III. hely- Szűcs Linda, Knizner Kata, Moutahir Veronika
A Sportlövő Szövetség tehetségkutató, több fordulós Országos Verseny
Döntőjén- Szücs Linda I. Knizner Kata II. hely,Moutahir Vera IV. hely
Csapatversenyen IV. hely- Középdöntőben- Szikora Barnabás III.
Hanka Boldizsár II. hely
Diákolimpia ker-i úszóverseny: 1-2. o. Papp Gergő VI. hely
3-4. o. fiú csapat IV. hely- Ádám Balázs, Hasznosi Péter, Abrudán Gergő, Papp Zsombor
lány csapat: V. hely- Miklós Boglárka, Gaál Dorina, Kovács Amina,
Schiff Hanna
egyéni verseny: Papp Zsombor IV. hely
5-6. o. lány csapat I. hely- Bali Barbara, Reizer Amina, Sarlós Nikolett,
Nagy-Herda Orsolya
fiú csapat III. hely- Vig Viktor, Szenczi Botond, Vinis Gergő, Csetneki Levente
egyéni verseny: Bali Barbara III., IV. hely, Vig Viktor III. hely
egyéni verseny: Ürögi Tímea I. I. hely, Majdik Fanni II., III. hely
Diákolimpia ker-i síverseny: Ruszty József II. hely, Ruszty András II. hely, Krasnyánszki Gergő IV. hely
Sakk háziverseny: 3-4. o lány- Miklós Boglárka I., Jurácsik Laura II. hely
3-4.o fiúk- Müller Tamás I., Pikéthy Gergő II., Hegedűs Ádám III.,
Korbély Kristóf IV. hely
5-6. o. fiúk- Halász Dániel I., Tősér Balázs II., Retea Kevin III., Weiser Bálint IV., Weiser Milán V. hely
7-8.o fiúk- Vinis Gergő I., Kertész Csaba II., Teveli Jakab II.,
Keszthelyi Roland III. hely
Diákolimpia ker-i sakkverseny– Vinis Gergő V. hely, Miklós Boglárka V. hely,
Jurácsik Laura VII. hely
– Diákolimpia ker-i lány labdarúgó torna: III. hely- Gávris Gabriella, Földi Mira, Dobi Lili, Báder Alíz, Marsa Viktória, Kovács Dalma